Meble kuchenne Oświęcim

 

Meble kuchenne w Oświęcim robimy wykorzystując zarówno fronty w całości wykonane z drewna lub fornirowane, na które składa się płyta drewnopochodna, pokryta cienką okleiną z naturalnego drewna.Jakość w naszych szafach i meblach kuchennych jest dla nas kwestią kluczową, dlatego fronty te pokrywane są lakierami lub foliami doskonale imitującymi drewno oraz foliami jednobarwnymi wyłącznie renomowanych producentów.
Gwarantujemy naszym klientom bogatą i kompleksowa ofertę mebli kuchennych do zabudowy pozwalających na estetyczne i optymalne wykorzystanie wnętrza kuchennego.

Robimy więcej niż wszystko, by zamawiane przez naszych Klientów z Oświęcimia i nie tylko, meble kuchenne były dokładnie takie, jak sobie wymarzyli.

 

Meble kuchenne na wymiar w Oświęcimu, które przygotowujemy dla  Klientów nie tylko w naszej miejscowości, zawsze dopasowane są zarówno do oczekiwań estetycznych, jak i charakteru przestrzeni. Szykując meble kuchenne  Działamy terminowo, dbając o wysoką jakość wszystkich realizacji.

Kilkunastoletnie doświadczenie, nowoczesne i nowe maszyny oraz doświadczona kadra pracowników pozwalają na wykonawstwo mebli z należytą starannością i dbanie o każdy szczegół.

  • Od czego zależy cena zabudowy?

Przede wszystkim od użytych materiałów. W przypadku mebli kuchennych i łazienkowych będzie to więc w szczególności: rodzaj frontów, rodzaj oraz wymiar blatów, systemów otwierania.

 

  • Jaki jest koszt transportu i montażu?

Koszt montażu i transportu ustalany jest indywidualnie – w zależności od stopnia skomplikowania zabudowy.

Meble Kuchenne, Kuchnie na Wymiar Oświęcim

Widziałeś wspaniałe meble kuchenne w salonie meblowym? Możemy wykonać dla Ciebie podobne meble z takich samych materiałów w atrakcyjnych cenach.

 

Dlaczego My?

dojazd, opracowanie projektu i wycena gratis

ceny nawet 40% taniej niż w salonach – przy tej samej jakości

pomoc w wyborze i zakupie potrzebnych materiałów

długoletnie doświadczenie i dziesiątki zadowolonych klientów

gwarancja.

{ bcn_display(); }?>